Yhteystiedot

Yhteystiedot

Postiosoite:
Ice Team Raseborg rf c/o Christian Wikström
Björnbollstadsvägen 14, 10300 Karis
Yleiset kysymykset sähköisesti lähetetään osoitteeseen info@iceteam.fi

 

Ice Team Raaseporin hallitus 2016-2017

Christian Wikström
+358 500 735596
puheenjohtaja@iceteam.fi

Sihteeri, taitoluisteluvastaava
Johanna Pohjalainen
taitoluistelu@iceteam.filuistelukoulu@iceteam.fisihteeri@iceteam.fi

Jäsen
Tuomo Mäkilä
Tuomo.Makila@Viskoteepak.com

Jäsen
Niclas Ekholm
Niclas.Ekholm@luukku.com

Jäsen
Jussi Nordberg
jussi@puuveneveistamo.com

Jäsen
 
Jäsen
 

Valmennuspäällikkö (ei hallituksessa)
Rico Huaman Gutiérrez +358 440353793
valmennuspaallikko@iceteam.fi

Valmennuspäällikkö (ei hallituksessa)
Osmo Ruoho +358 400598976
valmennuspaallikko@iceteam.fi

Rahastonhoitaja (ei hallituksessa)
Tom Fagerstedt
tom.fagerstedt@raaseporinmetalli.fi

Kioskivastaava (ei hallituksessa)
Petra Karjalainen
petra.karjalainen@brev.fi