Yhteystiedot

Yhteystiedot

Postiosoite:
Ice Team Raseborg rf c/o Kai Palin
Lindnäsintie 10, 10360 Mustio
Yleiset kysymykset sähköisesti lähetetään osoitteeseen info@iceteam.fi

Ice Team Raaseporin hallitus 2018-2019

Puheenjohtaja
Kai Palin
050-5555793
puheenjohtaja@iceteam.fi
kai.palin@expecon.fi

Vara puheenjohtaja
Tuomo Mäkilä
Tuomo.makila@gmail.com

Sihteeri, taitoluisteluvastaava
Johanna Pohjalainen
taitoluistelu@iceteam.filuistelukoulu@iceteam.fisihteeri@iceteam.fi

Jäsen
Niclas Ekholm
Niclas.Ekholm@luukku.com

Jäsen
Jussi Nordberg
jussi@puuveneveistamo.com

Jäsen
 

Kioskivastaava (ei hallituksessa)
Petra Karjalainen
petra.karjalainen@brev.fi