Yhteystiedot

Yhteystiedot

Postiosoite:
Ice Team Raseborg rf c/o Kai Palin
Lindnäsvägen 10, 10360 Svartå
Yleiset kysymykset sähköisesti lähetetään osoitteeseen info@iceteam.fi

Ice Team Raaseporin hallitus 2018-2019

Puheenjohtaja
Kai Palin
040-5555793
puheenjohtaja@iceteam.fi

Vara puheenjohtaja
Tuomo Mäkilä
Tuomo.Makila@Viskoteepak.com

Sihteeri, taitoluisteluvastaava
Johanna Pohjalainen
taitoluistelu@iceteam.filuistelukoulu@iceteam.fisihteeri@iceteam.fi

Jäsen
Niclas Ekholm
Niclas.Ekholm@luukku.com

Jäsen
Jussi Nordberg
jussi@puuveneveistamo.com

Jäsen
 
Jäsen
Christian Wikström
 

Kioskivastaava (ei hallituksessa)
Petra Karjalainen
petra.karjalainen@brev.fi