-07 juniorit

ICE TEAM RASEBORG -07 F-JUNIORIT

Joukkueeseen otamme mielellämme mukaan lisää pelaajia joten jos olet syntynyt v 2007 – 2009 ja olet kiinnostunut jääkiekosta, tule mukaan harkkoihimme tai ota yhteyttä! Tällä hetkellä joukkueessa ei pelaa yhtään tyttöä, mutta tytötkin ovat tervetulleita mukaan!

 

Vastuujoukkueenjohtaja
Maria Lehtikangas, 
+358 405872307
maria.lehtikangas@hotmail.com
 

Pelijoukkueenjohtaja
Nina Österlund +358 505872512
nina.osterlund@elisanet.fi
 

Rahastonhoitaja
Maria Rahikkala, +358 407360666
mariarahikkala@gmail.com
 

Vastuuvalmentaja
Jarmo Julin, 
+358 505143272
jarmo–julin@hotmail.com
 

Apulaisvalmentaja
Marco Lehtikangas, +358 400471990
marco.lehtikangas@outlook.com
 

Apulaisvalmentaja
Tapio Mehtonen, +358 40041540
tapio.mehtonen@saunalahti.fi
 

Apulaisvalmentaja
Paavo Väänänen, +358 505168187
paavojv@hotmail.com
 

Vastuuhuoltaja
Wille Rantanen, +358 407686721
wille.rantanen@westsilva.fi
 

Huoltaja
Dennis Brandt, +358 407649064
dennis.brandt@suomi24.fi
 

Huoltaja
Janica Wiman, +358 445709964
janica_o@hotmail.com
 
Kioskivastaava
Anna Sandström, +358 456501525
annasand00@outlook.com