-07 juniorer

ICE TEAM RASEBORG -07 F-JUNIORER

Vi tar gärna emot nya spelare till laget. Om du är född åren 2007-2009 och är intresserad av ishockey, kom med på våra träningar eller ta kontakt! För tillfället spelar inga flickor i vårt lag, men flickor är också välkomna!

 

Ansvarig Lagledare
Maria Lehtikangas, 
+358 405872307
maria.lehtikangas@hotmail.com
 

Spellagledare
Nina Österlund +358 505872512
nina.osterlund@elisanet.fi
 

Kassör
Maria Rahikkala, +358 407360666
mariarahikkala@gmail.com
 

Ansvarig tränare
Jarmo Julin, 
+358 505143272
jarmo–julin@hotmail.com
 

Hjälptränare
Marco Lehtikangas, +358 400471990
marco.lehtikangas@outlook.com
 

Hjälptränare
Tapio Mehtonen, +358 40041540
tapio.mehtonen@saunalahti.fi
 

Hjälptränare
Paavo Väänänen, +358 505168187
paavojv@hotmail.com
 

Ansvarig materialförvaltare
Wille Rantanen, +358 407686721
wille.rantanen@westsilva.fi
 

Materialförvaltare
Dennis Brandt, +358 407649064
dennis.brandt@suomi24.fi
 

Materialförvaltare
Janica Wiman, +358 445709964
janica_o@hotmail.com
 
Kioskansvarig
Anna Sandström, +358 456501525
annasand00@outlook.com