-12 Juniorit

Seuran uusin joukkue joka harjoittelee kerran viikossa omalla jäällä ja muut kerrat vanhempien junioreiden kanssa. Jos olet syntynyt 2011-2013 kiinnostunut jääkiekosta, tule mukaan harkkoihin.

 
Vastuujoukkueenjohtaja
Maria Lehtikangas, 
+358 405872307
maria.lehtikangas@hotmail.com
 
Pelijoukkueenjohtaja
Elina Raipala
elina.raipala@gmail.com
 
Vastuuvalmentaja
Mats Sjöholm

mats.sjoholm@outlook.com

Valmentaja
Janne Kandelin
janne.kandelin@gmail.com

Valmentaja
Tuomo Mäkilä, +358 408303442
tuomo.makila@gmail.com
 
Vastuuhuoltaja
Wille Rantanen, +358 407686721
wille.rantanen@westsilva.fi

 

Huoltaja
Basti Ekegren
krakeben@hotmail.com

Huoltaja
Magnus Wikstedt, +358 449727909
wikstedt@hotmail.com
 
Huoltaja
Mikko Raunio, +358 408664997
mikkor.80@gmail.com
 
Rahastonhoitaja
Maria Rahikkala, +358 407360666
mariarahikkala@gmail.com
 
Kioskivastaava
Anna Sandström, +358 456501525
annasand00@outlook.com